Ferroli Kombi Servisi

Habibler Ferroli Servis Çağrı Merkezi 0850 304 63 78

Habibler Ferroli Kombi Servis Hizmeti

Habibler Ferroli servisi olarak tüm Habibler semtine uzman kadromuz ile profesyonel servis hizmeti sunmaktayız. Yapmış olduğumuz hizmetler, değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Ferroli marka kombi cihazlarına profesyonel kadromuz ile hizmet sağlamaktayız. Ferroli Kombi arızaları, Ferroli kombi bakımları, Ferroli petek ve radyatör bakımlarında lütfen bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Ferroli kombi cihazınızda olası bir arıza durumu öğrenmek içinde online destek alabilirsiniz.

Ferroli Arıza Servisi

Kombi arızalarınızda profesyonel kadromuz ile aynı gün hizmet sağlamaktayız. Orjinal yedek parça ve uygun fiyatlarla kusursuz hizmet sunmaktayız.

Ferroli Bakım Servisi

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Ferroli kombi cihazlarının yılda 1 kez düzenli çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırınız.

Ferroli Petek Bakımı

Kombi bakımı yanı sıra peteklerinizinde akıllı robot sayesinde ilaçlı periyodik bakımını yaptırmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Ferroli Yedek Parça

Ferroli kombi cihazlarınız için değişmesi ön görülen orjinal yedek parça satışımız mevcuttur. Kombi yedek parçalarımız 1 yıl garantilidir.

Habibler Ferroli servisleri

Habibler Ferroli Kombi Servisleri

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Ferroli kombi cihazlarına servis hizmeti vermekteyiz. 10 Yılı aşkın firmamız siz değerli tüketicilerimize ilk günkü gibi tecrübe sahibi lisans mezunu sertifikalı personelimiz ile kusursuz servis hizmeti sunabilmek adına tüm çaba ve gayretleriyle çalışmaktadır. Piyasada sözde kombi servisi hizmeti sağlayan diğer firmalardan farkımız oldukça yüksektir. Her müşterimiz ile ayrı ayrı ilgilenmekteyiz. Habibler Ferroli servisi'miz TSE Yetki belgesine sahip tamamen resmi çalışmaktadır. Personellerimiz siz değerli tüketicilerimizden memnuniyet almaları hususunda başrol oynamaktadırlar.

Ferroli Kombi Arıza Servisi
Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup çalışan personelimiz kılık kıyafetleri düzgün, müşteri diyalogları iyi, gerekli kombi kurslarından geçmiş yetki belgeleri mevcut teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca Ferroli servisi hizmetimizde yedek parça ve aksesuar satışlarımızda mevcuttur. Kombi cihazlarında baca menfezleri, kombi petek vanaları, kombi düğmeleri gibi aksesuarları ve orjinal Ferroli kombi yedek parçalarını servisimizden talep edebilirsiniz.
Ferroli Kombi Bakım Servisi
Kombi cihazları 2 Gurupta yer almaktadır. Bunlardan 1. Yoğuşmalı Kombi Cihazı - 2. Hermatik Kombi Cihazı dır. Eski cihazlar bacalı kombiler artık günümüzde yerini hermatik kombilere bırakmış ve gelişen teknoloji ile bu hermatik kombi cihazlarıda yoğuşmalı kombi cihazlarıyla yer değiştirmektedirler. Peki hermatik kombi ile yoğuşmalı kombi arasındaki fark nedir ? Bu soruya şöyle cevap verecek olursak yakıt tasarrufu açısından tavsiye edilen bir sistemdir. Yani kısacası yoğuşmalı kombi cihazları hermatik kombi cihazlarına göre daha ekonomik yakıt harcamaktadırlar. Bunun başlıca sebebi ise yapısal değeridir. Sonuç olarak ister yoğuşmalı kombi isterse hermatik kombi cihazı olsun yılda 1 kez mutlaka periyodik bakıma girmesi gerekmektedir.

Habibler Ferroli servisleri

Habibler Ferroli Kombi Arıza Servisi

Evinizin veya işyerinizin ısıtmakla ve sıcaksu ihtiyacını karşılamasında kullandığınız Ferroli kombi cihazlarımız olası bir arıza durumunda konuya hakim servis personelimiz sayesinde yerinde ve zamnında çözüm odaklı hizmet vermekteyiz. Bizler Habibler Ferroli servisi olarak siz değerli tüketicilerimizin maduriyetlerini gidermek için 7/24 hizmet sunmaktayız. Ayrıca kullanımdan kaynaklanan bazı hatalarda siz tüketicilerimizde cihazınıza müdahale edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse aşağıdaki arıza tablosunu lütfen inceleyebilirsiniz.?

Ferroli Kombi Arızaları ve Sorun Giderme İp uçları !

1.) Kombi Su barı işığı yanıp sönüyor hiç çalışmıyor

Kullandığınız kombi cihazınızın su göstergesi 1.5 ile 2 bar arasında olmalıdır. Eyer 1 bar suyun altına düşmüş ise kombi cihazınıza su ilavesi yapınız.

2.) Kombi Petekler yarısı ısınıyor

Evinizde veya işyerinizdeki kombi cihazlarının sürekli çalışması ile petek ve radyatörlerde biriken hava olabilir, böyle durumlarda bütün peteklerden su gelinceye kadar havası mutlaka alınmalıdır.

3.) Kombi baca işareti veriyor yanmıyor.

Kombi cihazınızın üzerinde bulunan atık gaz borusu dışarıya çıkış uç bölümünde tıkanıklık olabilir. Örnek vermek gerekirse kuş yuvası gibi etkenler yüzünden baca çekişi zayıflamış olabilir, temizleyip kombinizi tekrar çalıştırabilirsiniz.

Siz değerli tüketicilerimizin yapabileceği çok kısa arızalar bunlardır. Diğer arızalarda lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Habibler Ferroli servisleri

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli Divatop Kombi Arıza Kodları


Ferroli Divatop A1 Hatası - Alev kesintisi.
Ferroli Divatop A2 Hatası - Düzensiz alev.
Ferroli Divatop A3 Hatası - Eşanjör koruma.
Ferroli Divatop F4 Hatası - Baca termostatı arızası.
Ferroli Divatop F5 Hatası - Prosestat arızası.
Ferroli Divatop A6 Hatası - 4 dakikada 5 defa alev eksikliği.
Ferroli Divatop F8 Hatası - Eşanjör aşırı ısınma.
Ferroli Divatop F10 Hatası - NTC kalorifer sensörü bozuk.
Ferroli Divatop F11 Hatası - NTC su sensörü bozuk.
Ferroli Divatop F14 Hatası - NTC emniyet sensörü bozuk.
Ferroli Divatop F34 Hatası - Besleme gerilim arızası.
Ferroli Divatop F35 Hatası - Frekans arızası.
Ferroli Divatop F37 Hatası - Tesisat basıncı yetersiz.
Ferroli Divatop F39 Hatası - Harici NTC sensörü bozuk.
Ferroli Divatop F40 Hatası - Tesisat basıncı yüksek.
Ferroli Divatop F41 Hatası - Sensör koruması bağlı değil.
Ferroli Divatop F42 Hatası - İkili sensör okuma farkı nedeniyle koruma.
Ferroli Divatop F43 Hatası - Eşanjör koruması.
Ferroli Divatop F47 Hatası - Basınç sensörü koruması bağlı değil.
Ferroli Divatop F50 Hatası - Moduleg bağlı değil.

Ferroli Domicompact Kombi Arıza Kodları


Ferroli Domicompact F1 Hatası - Brülör ateşlemesi arızası.
Ferroli Domicompact F2 Hatası - Brülör yanmıyorken alev işareti yanıyor.
Ferroli Domicompact F3 Hatası - Emniyet termostatı açık.
Ferroli Domicompact F5 Hatası - Duman termostatı devreye giriyor, ardından kazanın çalışması 20 dakika duruyor.
Ferroli Domicompact F7 Hatası - Gidiş sensörü arızalı.
Ferroli Domicompact F9 Hatası - Kullanım suyu sensörü arızalı.
Ferroli Domicompact F37 Hatası - Düşük sistem basıncı.

Habibler Ferroli Kombi Bakım Servisi

Kombi cihazları 2 Gurupta yer almaktadır. Bunlardan 1. Yoğuşmalı Kombi Cihazı – 2. Hermatik Kombi Cihazı dır. Eski cihazlar bacalı kombiler artık günümüzde yerini hermatik kombilere bırakmış ve gelişen teknoloji ile bu hermatik kombi cihazlarıda yoğuşmalı kombi cihazlarıyla yer değiştirmektedirler.

Peki hermatik kombi ile yoğuşmalı kombi arasındaki fark nedir ?

Bu soruya şöyle cevap verecek olursak yakıt tasarrufu açısından tavsiye edilen bir sistemdir. Yani kısacası yoğuşmalı kombi cihazları hermatik kombi cihazlarına göre daha ekonomik yakıt harcamaktadırlar. Bunun başlıca sebebi ise yapısal değeridir.

Sonuç olarak ister yoğuşmalı kombi isterse hermatik kombi cihazı olsun yılda 1 kez mutlaka periyodik bakıma girmesi gerekmektedir.

Habibler Ferroli Servisi Arama Etiketleri ( Ferroli servisi Habibler )

Habibler Ferroli servisi Habibler Ferroli servis Habibler Ferroli servisleri Habibler Ferroli kombi servisi Ferroli servisi Habibler istanbul Habibler Ferroli servisi Habibler Ferroli teknik servisi Habibler Ferroli kombi servis Habibler Ferroli servis merkezi

Google Dost Siteler

Klima Servisi | Kombi Servisi | Temizlik Şirketi | Online Alış Veriş Merkezi | Düğün Arabası Kiralama | Boya Badana Firması | Temizlik Şirketleri |