Baxi Kombi Servisi

Güneşli Baxi Servis Çağrı Merkezi 0850 304 63 78

Güneşli Baxi Kombi Servis Hizmeti

Güneşli Baxi servisi olarak tüm Güneşli semtine uzman kadromuz ile profesyonel servis hizmeti sunmaktayız. Yapmış olduğumuz hizmetler, değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Baxi marka kombi cihazlarına profesyonel kadromuz ile hizmet sağlamaktayız. Baxi Kombi arızaları, Baxi kombi bakımları, Baxi petek ve radyatör bakımlarında lütfen bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Baxi kombi cihazınızda olası bir arıza durumu öğrenmek içinde online destek alabilirsiniz.

Baxi Arıza Servisi

Kombi arızalarınızda profesyonel kadromuz ile aynı gün hizmet sağlamaktayız. Orjinal yedek parça ve uygun fiyatlarla kusursuz hizmet sunmaktayız.

Baxi Bakım Servisi

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Baxi kombi cihazlarının yılda 1 kez düzenli çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırınız.

Baxi Petek Bakımı

Kombi bakımı yanı sıra peteklerinizinde akıllı robot sayesinde ilaçlı periyodik bakımını yaptırmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Güneşli Baxi servisleriBaxi Yedek Parça

Baxi kombi cihazlarınız için değişmesi ön görülen orjinal yedek parça satışımız mevcuttur. Kombi yedek parçalarımız 1 yıl garantilidir.

Güneşli Baxi Kombi Servisleri

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Baxi kombi cihazlarına servis hizmeti vermekteyiz. 10 Yılı aşkın firmamız siz değerli tüketicilerimize ilk günkü gibi tecrübe sahibi lisans mezunu sertifikalı personelimiz ile kusursuz servis hizmeti sunabilmek adına tüm çaba ve gayretleriyle çalışmaktadır. Piyasada sözde kombi servisi hizmeti sağlayan diğer firmalardan farkımız oldukça yüksektir. Her müşterimiz ile ayrı ayrı ilgilenmekteyiz. Güneşli Baxi servisi'miz TSE Yetki belgesine sahip tamamen resmi çalışmaktadır. Personellerimiz siz değerli tüketicilerimizden memnuniyet almaları hususunda başrol oynamaktadırlar.

Baxi Kombi Arıza Servisi
Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup çalışan personelimiz kılık kıyafetleri düzgün, müşteri diyalogları iyi, gerekli kombi kurslarından geçmiş yetki belgeleri mevcut teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca Baxi servisi hizmetimizde yedek parça ve aksesuar satışlarımızda mevcuttur. Kombi cihazlarında baca menfezleri, kombi peteGüneşli Baxi servislerik vanaları, kombi düğmeleri gibi aksesuarları ve orjinal Baxi kombi yedek parçalarını servisimizden talep edebilirsiniz.
Baxi Kombi Bakım Servisi
Kombi cihazları 2 Gurupta yer almaktadır. Bunlardan 1. Yoğuşmalı Kombi Cihazı - 2. Hermatik Kombi Cihazı dır. Eski cihazlar bacalı kombiler artık günümüzde yerini hermatik kombilere bırakmış ve gelişen teknoloji ile bu hermatik kombi cihazlarıda yoğuşmalı kombi cihazlarıyla yer değiştirmektedirler. Peki hermatik kombi ile yoğuşmalı kombi arasındaki fark nedir ? Bu soruya şöyle cevap verecek olursak yakıt tasarrufu açısından tavsiye edilen bir sistemdir. Yani kısacası yoğuşmalı kombi cihazları hermatik kombi cihazlarına göre daha ekonomik yakıt harcamaktadırlar. Bunun başlıca sebebi ise yapısal değeridir. Sonuç olarak ister yoğuşmalı kombi isterse hermatik kombi cihazı olsun yılda 1 kez mutlaka periyodik bakıma girmesi gerekmektedir.

Güneşli Baxi Kombi Arıza Servisi

Evinizin veya işyerinizin ısıtmakla ve sıcaksu ihtiyacını karşılamasında kullandığınız Baxi kombi cihazlarımız olası bir arıza durumunda konuya hakim servis personelimiz sayesinde yerinde ve zamnında çözüm odaklı hizmet vermekteyiz. Bizler Güneşli Baxi servisi olarak siz değerli tüketicilerimizin maduriyetlerini gidermek için 7/24 hizmet sunmaktayız. Ayrıca kullanımdan kaynaklanan bazı hatalarda siz tüketicilerimizde cihazınıza müdahale edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse aşağıdaki arıza tablosunu lütfen inceleyebilirsiniz.?

Baxi Kombi Arızaları ve Sorun Giderme İp uçları !

1.) Kombi Su barı işığı yanıp sönüyor hiç çalışmıyor

Kullandığınız kombi cihazınızın su göstergesi 1.5 ile 2 bar arasında olmalıdır. Eyer 1 bar suyun altına düşmüş ise kombi cihazınıza su ilavesi yapınız.

2.) Kombi Petekler yarısı ısınıyor

Evinizde veya işyerinizdeki kombi cihazlarının sürekli çalışması ile petek ve radyatörlerde biriken hava olabilir, böyle durumlarda bütün peteklerden su gelinceye kadar havası mutlaka alınmalıdır.

3.) Kombi baca işareti veriyor yanmıyor.

Kombi cihazınızın üzerinde bulunan atık gaz borusu dışarıya çıkış uç bölümünde tıkanıklık olabilir. Örnek vermek gerekirse kuş yuvası gibi etkenler yüzünden baca çekişi zayıflamış olabilir, temizleyip kombinizi tekrar çalıştırabilirsiniz.

Siz değerli tüketicilerimizin yapabileceği çok kısa arızalar bunlardır. Diğer arızalarda lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Güneşli Baxi servisleri

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baksi Kombi Arıza Kodları

Baxi Luna Arıza Kodları ile alakalı bilgi sahibi olmak isteyen tüm müşterilerimiz yazımızı inceleyebilir. Bu yazımızda sizlere özel Baxi Luna Arıza Kodları açıklamaları ve detayları ile sunulmuştur. Bilgileri okumanızı tavsiye ederiz.

E01 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide E01 uyarısı kombiye gazın gelmediğini belirtmektedir. Bu durumda kombinin elektronik kartında ya da gaz valfinde sorun olabilir. Yapılması gereken ise Baxi Luna Kombi Servisi’ne ulaşmaktır.

E02 Arıza Kodu : Cihazda aşırı ısınma söz konusu olduğunda bu uyarı kodu ekranda belirmektedir. Kısacası termostat arızalı ise cihaz kendini otomatik olarak bloke etmiştir. Cihaz için kullanım dışı olmuş da diyebiliriz. Bu durumda Baymak Servisi ile görüşmelisiniz.

E03 Arıza Kodu : Baca tip kombilerde baca sensörü yer almaktadır. Baca sensörünün kombideki görevi kombinin aynı zamanda ortamın sıcaklığını kontrol etmek ve elektronik karta bunu aktarmaktır. Bu arıza kodu ekranda beliriyor ise sensör görevini gerçekleştirmiyordur. Kısa sürede Baymak Baxi Luna Servisi’nden yardım almalısınız.

E04 Arıza Kodu : Kombide alev olup olmadığını elktronik karta aktaran iyonizasyon elektrodu sinyal alamadığında kombi ekranında bu uyarı kodu belirmektedir. Gaz akımında bunun yanı sıra atık gaz sisteminde ya da iyonizasyon elektrodunda sorun olabilir. Baymak Servisi’ni arayarak yardım istemelisiniz.

E05 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide E05 hata kodu var ise kalorifer sensöründe sorun vardır. Bu durumda kaloriferler kesinlikle ısınmaz. Sorunun çözümlenmesi adına Baxi Luna Servisi aramalısınız.

E06 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide bu uyarı kodu yaz kış yaşanabilmektedir. Çünkü bu kodun açıklaması kombinin sıcak su vermemesidir. Bu durumda kombide sıcak su için çalışan sensörünün değişimi gerekmektedir. Parça değişimi için mutlaka Baxi Luna Servisi ile görüşünüz.

E10 Arıza Kodu : Kombide suyun azaldığını belirten uyarı kodudur. Kombi basıncını kontrol ederseniz 1 barın altında olduğunu görürsünüz. Kombiye gerektiği kadar (1,5 bar) su basarsanız kombi çalışmaya devam edecektir.

E25 Arıza Kodu : Kombinin en yüksek sıcaklığa ulaştığını belirten hata kodudur. Baxi Luna kombi ekranında bu hata kodu belirdi ise ya pompa sıkışmıştır ya üç yollu vananın konumu değişmiştir ya eşanjör tıkanmıştır veya kireçlenmiş ya da kalorifer filtreleri tıkanmıştır. Bu durumda cihaza müdahale etmemeli Baymak Kombi Servisi’ni aramalısınız.

E35 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide beliren bu uyarı kodu cihazda alevin oluşmadığı anlamındadır. Bu durumda cihazdan sıcak su alamazsınız aynı zamanda petekleriniz de ısınmaz. Cihaza müdahale etmeden Baymak Servisi aramanız gerekmektedir.

E80 Arıza Kodu : Baxi Luna kombi ekranında E80 uyarı kodu varsa elektronik kartta sorun var demektir. Bu durumda tüketici olarak cihaza müdahale etmemeli hemen Baymak Servisi aramalısınız.

E97 Arıza Kodu : Elektrik voltajı ile alakalı sorun olduğunda Baxi Luna kombi ekranında bu uyarı kodu belirmektedir. Bu durumda daire girişine gelen voltajlar düşük veya cihazda elektronik kart sorunu var diyebiliriz. Baxi Luna Kombi Servisi ile iletişime geçmelisiniz.

E98/99 Arıza Kodu : Baxi Luna kombide her iki hata kodu da elektronik kart arızası anlamına gelmektedir. Kısa sürede Baymak Servisi telefonunu arayarak bilgileri ve yardımları alabilirsiniz.

Baxi Luna Arıza Kodları hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa sizler için sunmuş bulunuyoruz. Yaşanılan arıza durumları karşısında yardım alabileceğiniz firmamıza ulaşabilir ya da direk olarak Baxi Luna Arıza Kodları hakkındaki bilgileri çağrı merkezi personellerimizden öğrenebilirsiniz.

Güneşli Baxi Kombi Bakım Servisi

Kombi cihazları 2 Gurupta yer almaktadır. Bunlardan 1. Yoğuşmalı Kombi Cihazı – 2. Hermatik Kombi Cihazı dır. Eski cihazlar bacalı kombiler artık günümüzde yerini hermatik kombilere bırakmış ve gelişen teknoloji ile bu hermatik kombi cihazlarıda yoğuşmalı kombi cihazlarıyla yer değiştirmektedirler.

Peki hermatik kombi ile yoğuşmalı kombi arasındaki fark nedir ?

Bu soruya şöyle cevap verecek olursak yakıt tasarrufu açısından tavsiye edilen bir sistemdir. Yani kısacası yoğuşmalı kombi cihazları hermatik kombi cihazlarına göre daha ekonomik yakıt harcamaktadırlar. Bunun başlıca sebebi ise yapısal değeridir.

Sonuç olarak ister yoğuşmalı kombi isterse hermatik kombi cihazı olsun yılda 1 kez mutlaka periyodik bakıma girmesi gerekmektedir.

Güneşli Baxi Servisi Arama Etiketleri ( Baxi servisi Güneşli )

Güneşli Baxi servisi Güneşli Baxi servis Güneşli Baxi servisleri Güneşli Baxi kombi servisi Baxi servisi Güneşli istanbul Güneşli Baxi servisi Güneşli Baxi teknik servisi Güneşli Baxi kombi servis Güneşli Baxi servis merkezi

Google Dost Siteler

Klima Servisi | Kombi Servisi | Temizlik Şirketi | Online Alış Veriş Merkezi | Düğün Arabası Kiralama | Boya Badana Firması | Temizlik Şirketleri |