Eca Kombi Servisi

Alibeyköy Eca Servis Çağrı Merkezi 0850 304 63 78

Alibeyköy Eca Kombi Servis Hizmeti

Alibeyköy Eca servisi olarak tüm Alibeyköy semtine uzman kadromuz ile profesyonel servis hizmeti sunmaktayız. Yapmış olduğumuz hizmetler, değiştirilen orjinal yedek parçalar firmamız tarafından 1 yıl garantilidir. Eca marka kombi cihazlarına profesyonel kadromuz ile hizmet sağlamaktayız. Eca Kombi arızaları, Eca kombi bakımları, Eca petek ve radyatör bakımlarında lütfen bizimle iletişime geçerek servis talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Eca kombi cihazınızda olası bir arıza durumu öğrenmek içinde online destek alabilirsiniz.

Eca Arıza Servisi

Kombi arızalarınızda profesyonel kadromuz ile aynı gün hizmet sağlamaktayız. Orjinal yedek parça ve uygun fiyatlarla kusursuz hizmet sunmaktayız.

Eca Bakım Servisi

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Eca kombi cihazlarının yılda 1 kez düzenli çalışabilmesi için mutlaka bakımını yaptırınız.

Eca Petek Bakımı

Kombi bakımı yanı sıra peteklerinizinde akıllı robot sayesinde ilaçlı periyodik bakımını yaptırmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Eca Yedek Parça

Eca kombi cihazlarınız için değişmesi ön görülen orjinal yedek parça satışımız mevcuttur. Kombi yedek parçalarımız 1 yıl garantilidir.

Alibeyköy eca servisleri

Alibeyköy Eca Kombi Servisleri

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz Eca kombi cihazlarına servis hizmeti vermekteyiz. 10 Yılı aşkın firmamız siz değerli tüketicilerimize ilk günkü gibi tecrübe sahibi lisans mezunu sertifikalı personelimiz ile kusursuz servis hizmeti sunabilmek adına tüm çaba ve gayretleriyle çalışmaktadır. Piyasada sözde kombi servisi hizmeti sağlayan diğer firmalardan farkımız oldukça yüksektir. Her müşterimiz ile ayrı ayrı ilgilenmekteyiz. Alibeyköy Eca servisi'miz TSE Yetki belgesine sahip tamamen resmi çalışmaktadır. Personellerimiz siz değerli tüketicilerimizden memnuniyet almaları hususunda başrol oynamaktadırlar.

Eca Kombi Arıza Servisi
Firmamız TSE Yetki belgesine sahip olup çalışan personelimiz kılık kıyafetleri düzgün, müşteri diyalogları iyi, gerekli kombi kurslarından geçmiş yetki belgeleri mevcut teknisyenlerden oluşmaktadır. Ayrıca Eca servisi hizmetimizde yedek parça ve aksesuar satışlarımızda mevcuttur. Kombi cihazlarında baca menfezleri, kombi petek vanaları, kombi düğmeleri gibi aksesuarları ve orjinal Eca kombi yedek parçalarını servisimizden talep edebilirsiniz.
Eca Kombi Bakım Servisi
Kombi cihazları 2 Gurupta yer almaktadır. Bunlardan 1. Yoğuşmalı Kombi Cihazı - 2. Hermatik Kombi Cihazı dır. Eski cihazlar bacalı kombiler artık günümüzde yerini hermatik kombilere bırakmış ve gelişen teknoloji ile bu hermatik kombi cihazlarıda yoğuşmalı kombi cihazlarıyla yer değiştirmektedirler. Peki hermatik kombi ile yoğuşmalı kombi arasındaki fark nedir ? Bu soruya şöyle cevap verecek olursak yakıt tasarrufu açısından tavsiye edilen bir sistemdir. Yani kısacası yoğuşmalı kombi cihazları hermatik kombi cihazlarına göre daha ekonomik yakıt harcamaktadırlar. Bunun başlıca sebebi ise yapısal değeridir. Sonuç olarak ister yoğuşmalı kombi isterse hermatik kombi cihazı olsun yılda 1 kez mutlaka periyodik bakıma girmesi gerekmektedir.

Alibeyköy eca servisleri

Alibeyköy Eca Kombi Arıza Servisi

Evinizin veya işyerinizin ısıtmakla ve sıcaksu ihtiyacını karşılamasında kullandığınız Eca kombi cihazlarımız olası bir arıza durumunda konuya hakim servis personelimiz sayesinde yerinde ve zamnında çözüm odaklı hizmet vermekteyiz. Bizler Alibeyköy Eca servisi olarak siz değerli tüketicilerimizin maduriyetlerini gidermek için 7/24 hizmet sunmaktayız. Ayrıca kullanımdan kaynaklanan bazı hatalarda siz tüketicilerimizde cihazınıza müdahale edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse aşağıdaki arıza tablosunu lütfen inceleyebilirsiniz.?

Eca Kombi Arızaları ve Sorun Giderme İp uçları !

1.) Kombi Su barı işığı yanıp sönüyor hiç çalışmıyor

Kullandığınız kombi cihazınızın su göstergesi 1.5 ile 2 bar arasında olmalıdır. Eyer 1 bar suyun altına düşmüş ise kombi cihazınıza su ilavesi yapınız.

2.) Kombi Petekler yarısı ısınıyor

Evinizde veya işyerinizdeki kombi cihazlarının sürekli çalışması ile petek ve radyatörlerde biriken hava olabilir, böyle durumlarda bütün peteklerden su gelinceye kadar havası mutlaka alınmalıdır.

3.) Kombi baca işareti veriyor yanmıyor.

Kombi cihazınızın üzerinde bulunan atık gaz borusu dışarıya çıkış uç bölümünde tıkanıklık olabilir. Örnek vermek gerekirse kuş yuvası gibi etkenler yüzünden baca çekişi zayıflamış olabilir, temizleyip kombinizi tekrar çalıştırabilirsiniz.

Siz değerli tüketicilerimizin yapabileceği çok kısa arızalar bunlardır. Diğer arızalarda lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Alibeyköy eca servisleri

Eca Kombi Arıza Kodları

ECA Fortius Dijital & Confeo KOMBİ ARIZA KODLARI

ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi E1 Hatası - Alev yok.
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi E2 Hatası - Yanlış alev sinyali hatası.
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi E3 Hatası - Aşırı sıcaklık kilitlenmesi (limit termostat).
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi E4 Hatası - Diferansiyel hava basınç anahtarı uyarısı (kısa devre).
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi E5 Hatası - Diferansiyel hava basınç anahtarı uyarısı (açık devre).
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi T1 Hatası - Aşırı sıcaklık uyarısı (elektronik limit).

ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi T2 Hatası - Baca gazı aşırı sıcaklık uyarısı.
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi T3 Hatası - Merkezi ısıtma sıcaklık sensörü arızası .
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi T5 Hatası - Kullanım suyu sıcaklık sensörü arızası.
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi T6 Hatası - Baca gazı sensörü arızası .
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi T7 Hatası - Dış hava sıcaklık sensörü arızası .
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi A1 Hatası - Ana kartta düşük voltaj uyarısı .
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi C1 Hatası - Ana kart ile iletişim kesintisi uyarıcı .
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi D1 Hatası - Alev devresi arızası .
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi P1 Hatası - Düşük su basınç uyarısı .
ECA Fortius Dijital / Confeo Kombi Y1 Hatası - Gaz valfi devresi arızası .

ECA Confeo Premix Kombi Arıza Kodları

ECA Confeo Premix Kombi 01 Hatası - Aşırı ısınma arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 04 Hatası - Alev sinyali yok.
ECA Confeo Premix Kombi 05 Hatası - Alev kaybı arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 06 Hatası - Aşırı sıcaklık uyarısı.
ECA Confeo Premix Kombi 07 Hatası - Baca gazı aşırı sıcaklık kilitlenmesi.
ECA Confeo Premix Kombi 11 Hatası - Alev devresi arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 12 Hatası - Kapalı devre gidiş suyu sensörü (NTC) arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 13 Hatası - Baca gazı sensörü (NTC) arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 14 Hatası - SKS sensörü (NTC) arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 16 Hatası - Kapalı devre dönüş suyu sensörü (NTC) arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 20 Hatası - Gaz valfi devresi arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 24 Hatası - Faz hızı arızası.
ECA Confeo Premix Kombi 32 Hatası - Voltaj uyarısı.
ECA Confeo Premix Kombi 40 Hatası - Düşük su basıncı uyarısı.
ECA Confeo Premix Kombi 42 Hatası - Su akış denetimi uyarısı.
ECA Confeo Premix Kombi 99 Hatası - Sistem hatası.

Alibeyköy Eca Kombi Bakım Servisi

Kombi cihazları 2 Gurupta yer almaktadır. Bunlardan 1. Yoğuşmalı Kombi Cihazı – 2. Hermatik Kombi Cihazı dır. Eski cihazlar bacalı kombiler artık günümüzde yerini hermatik kombilere bırakmış ve gelişen teknoloji ile bu hermatik kombi cihazlarıda yoğuşmalı kombi cihazlarıyla yer değiştirmektedirler.

Peki hermatik kombi ile yoğuşmalı kombi arasındaki fark nedir ?

Bu soruya şöyle cevap verecek olursak yakıt tasarrufu açısından tavsiye edilen bir sistemdir. Yani kısacası yoğuşmalı kombi cihazları hermatik kombi cihazlarına göre daha ekonomik yakıt harcamaktadırlar. Bunun başlıca sebebi ise yapısal değeridir.

Sonuç olarak ister yoğuşmalı kombi isterse hermatik kombi cihazı olsun yılda 1 kez mutlaka periyodik bakıma girmesi gerekmektedir.

Alibeyköy Eca Servisi Arama Etiketleri ( Eca servisi Alibeyköy )

Alibeyköy Eca servisi Alibeyköy Eca servis Alibeyköy eca servisleri Alibeyköy Eca kombi servisi Eca servisi Alibeyköy istanbul Alibeyköy Eca servisi Alibeyköy Eca teknik servisi Alibeyköy Eca kombi servis Alibeyköy Eca servis merkezi

Google Dost Siteler

Klima Servisi | Kombi Servisi | Temizlik Şirketi | Online Alış Veriş Merkezi | Düğün Arabası Kiralama | Boya Badana Firması | Temizlik Şirketleri |